Listopad ,aneb podzim nám už brzy končí...

16. ledna 2009 v 18:22 | Amanda
Sobota, 15. listopad 2008
Dneska jsem se seznámila s novou kamarádkou ... její jméno je Jessi a je to fenečka Německého Ovčáka... je strašně krásná ale tááááák veliká... jde z ní až srach ,když se na vás usměje a z tlamičky jí vykouknou její velké zubiska! Počáteční obavy se ale brzy rozplynuly a my se mohly s paničkama vydat na pěknou procházku... den jsme si parádně užili a tak se není čemu divit, že už jsem utahaná... a proto dobrou noc... a zase zítra ! :o)

Neděle, 16. listopad 2008
seznamování se pohnulo opět o krůček v před... už se tolik nebojíme a myslím si,že z nás brzy budou kamarádky ... :o) Chceme spolu chodit na pravidelné procházky a tak čas ukáže jestli se to podaří =o)

Pondělí, 17. listopad 2008
Dnes jsme si udělali aktivní den :o) s páničkou jsme šli nejprve na procházku a poté skákali přes překážky, hráli si s hračkami a běhali venku na zahradě u naší kamarádky NO Jessi ... byl to moc pěkný den ... :o)

Úterý, 18. listopad 2008
od paničky jsem dostala dobrůtky - kostičky ze psí čokoládky a jednu sušenku ... naštěstí mi panička kupuje vždy jen malé balení granulek a tak dochází do zverimexu dost často a nikdy neodolá,aby mi nekoupila něco dobrýho ;o) a také sme se zaregistrovali s Proplan kartou a teď si šetříme bodíky, abychom si mohli brzo pořídit nějaký dáreček :o)

Konec Listopadu už je tady s Jessi už sme kamarádky a všechno vypadá na nejlepší cestě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.